Haberler

SALT Of Palmar, Mauritius

  • 12/03/2018

SALT of Palmar, hem siz hem de yerel ada sahiplerine ilham veren deneyimler sunmak için yapılmıştır.

Renkleri, hikayeleri, gelenekleri, sesleri ve lezzetleri göz ardı etmek ya da unutmak imkansız, parlak, baştan çıkarıcı bir karışım oluşturur. SALT of Palmar da bunu yaşatmak ve ilham veren deneyimler için kurulmuştur.

Tasarımcı Camille Walala parlak mavi gökyüzünü, pembe gün batımlarını, yeşil şeker kamışı alanlarını odaların dekorasyonuna taşımıştır. Camille’nin cesur stili Mauritius’un zarif tarzını karşılamakta ve oteli tamamen benzersiz kılmaktadır.

SALT of Palmar’da her gün bir öğrenme günüdür. Yeteneklerinizi yerel biri ile paylaşabilir veya ondan yeni bir şey öğrenebilirsiniz. Pamplemousses stüdyosunda Janine’le çömlekçilik, Kishor ile sabah erken saatlerde balık tutma sanatı ya da Brisée Verdière’deki Mrs Bulleeram ile sepet dokumacılığı mevcuttur.

Yerel yazarlar kütüphanemizi Mauritius’la ilgili en iyi edebiyatla doldurmuşlardır. Adanın mirasının inanılmaz hikayesini belgeleyen kitaplar. Yemek, müzik, zanaat, kültür ve doğamızı kutlayan kitaplar. Fotoğraf kitapları Resimli kitaplar. Kurgu, gerçek, fantezi ve folklor.

Sıcak kristal ışıltısında derin nefes alırken, dengelenmek, detoks olmak, bağışıklığınızı ve enerjinizi güçlendirmek için SALT Equilibrium seansını deneyimleyebilirsiniz.

Pestisit içermeyen çiftliğimizde, hidroponik yöntemle toprak kullanmadan kendi meyve ve sebzelerimizi yetiştiriyoruz. Temiz, etkili, sürdürülebilir ve inanılmaz bir yöntemdir. Seralardan birinde, rustik vejetaryen restoranımız sizi tarım ortamına bağlar ve çiftlik atölyelerimiz, lezzetli bitki bazlı yemekler yapmakla ilgili sırları paylaşır.

Wok, tandır fırını ve kömür ızgarası bizim kutsal üçlümüzdür ve her şeyin lezzetini arttırmak için saatlerce marine ediyoruz ve gece boyunca odun ateşsi üzerinde yavaş yavaş pişiriyoruz.

Akdeniz, Orta Doğu ve Mauritius lezzetleri hepsi bir rol oynuyor, ancak fix menülerle sabitlenmeyeceğiz. Oluşturmak için özgürüz. Ve siz de mutfağımızda her zaman bize katılmaya özgürsünüz.

SALT Of Palmar, Mauritius

SALT Of Palmar, adanın doğu kıyısında, Belle Mare’ye 1,7 km mesafede, Palmar’ın beyaz kumlu plajında ​​yer almaktadır. Otel bünyesinde bir restoran ve 3 bar bulunmaktadır.

Her oda yerel özelliklere sahip modern bir tasarıma sahiptir. SALT of Palmar’ın özel banyolarında ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

SALT Of Palmar Mauritius’da Ev yapımı yemeklere odaklanan tesis içi bar ve restoranlar arasından seçim yapabilirsiniz. Konuklar Aqua Balance ve köyde bisiklet turu gibi çeşitli aktivitelerin tadını çıkarabilirler.

Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havaalanı 47 km mesafededir.

%40’a Varan İndirimli Fiyatlar
http://www.wts.com.tr/salt-of-palmar-belle-mare-mauritius.html


%50’ye Varan İndirimler ve Sürpriz Hediyeler İçin İletişim Detaylarınızı Bırakın

[contact-form-7 id=”316″ title=”Abonelik”]