Haberler

Dubai & Emirates

  • 12/03/2018

2010 Yılında Dünyanın en büyük futbol organizasyonu Dünya Kupası ile başlayan FIFA & Emirates ile WTS iş birliği, WTS’nin, Emirates Havayolu Dubai Stopover (DSO) ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili Tur Operatörü olmasıyla giderek büyümüştür.

DUBAI ve ÖTESİ

Dünyanın en önemli iş, eğlence, ticaret ve kültürel trafiği olan Karachi, Kuala Lumpur, Nairobi, İslamabad, Johannesburg, Seul, Dhakka, Hong Kong, Manila, Shanghai, Cape Town, Cebu, Lagos, Perth, Melbourne, Sidney, Bali, Maldives, Mauritius, Seychelles, Bangkok, Phuket, Singapore, Sri Lanka’ya Emirates Havayolu kalitesi ve güvencesiyle uçarken, WTS, Emirates Havayolu uçak biletlerini ve seyahat edilecek şehir için otel konaklaması ve tüm turizm hizmetlerini en iyi fiyatlarla ve üstelik para iadesi garantisi ile vermektedir.

WTS, dönemsel olarak, Dubai ve ötesi destinasyonlara rezervasyon yapan misafirlerine, Dubai’de bedava konaklama fırsatı, uçak sınıfında yükseltme ve sürpriz hediyeler sunmaktadır.
Balayı tatilini Dubai veya Dubai ötesi destinasyonlarda geçirmek isteyen çiftlere de seyahatleri boyunca ücretsiz ikramlar, sürpriz hediyeler ve dönemsel olarak bedava Dubai konaklaması ve çok özel indirim fırsatı sunulmaktadır.

DUBAI’yi keşfedin!

Emirates, Dubai üzerinden dünyada 150 noktaya uçmaktadır. WTS, Emirates ile gerçekleştirilecek tüm seyahatlerde ister varış noktası ister aktarma noktası olarak Dubai’de konaklama yapan misafirlerine her kategorideki oteli, istenilen oda tipinde ve programa uygun olarak hazırlamakta ve her türlü gezi, eğlence ve benzeri aktivitelere katılma imkânı sunmaktadır. Dubai Stopover misafiri olarak, araç kiralamada ve yerel gezilerde cazip indirimlerden faydalanmak mümkün olacak.

Emirates havayolları ile Dubai’de uçuşunu gerçekleştirecek olan misafirlere, WTS tarafından aşağıdaki temel hizmetler sunulmaktadır.

  • Dubai Uluslararası Havaalanı’nda Karşılama ve Yardım
  • Dubai hakkında yararlı bilgiler içeren Hoş Geldiniz Paketi
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oda türleri bulunan 90’in üzerinde otel, tatil köyü ve apart otelde açık büfe kahvaltı dahil konaklama
  • Bütün otel ve apart otellerde 24 saat check-in/check out olanağı
  • Otel ile havaalanı arasında transferler
  • Tüm yerel vergi ve hizmet bedelleri (turist dirhemi hariç)
  • Yerel yetkililer tarafından yapılan ücret ve harçlardaki herhangi bir değişiklik ve/veya getirilen ek ücretler veya vergiler uygulandığında, uygulandığı şekliyle eklenecektir.

Ve yukarıdaki hizmetlere ilaveten WTS’nin DUBAI Stopover paketlerine katılacak misafirler Geleneksel Teknelerle gerçekleştirilen Dubai Creek turu, Dubai şehir turu ve konforlu araçlarla Çölde Safari turuna katılma imkanına sahip olacaktır.

Dönemsel olarak, oda kategorisi yükseltme, ücretsiz akşam yemeği ikramları ve daha birçok sürpriz WTS’nin hediyesi olarak misafirlerinin hizmetine sunulmaktadır. Talep edildiği takdirde vize işlemleri de en uygun fiyatla yapılmaktadır.

World Travel Service (WTS), Emirates’in Dubai Stopover duraklama ve konaklamalarındaki resmi partneridir.


Özel Kampanyalar, Bedava Konaklamalar ve Sürpriz Hediyeler İçin İletişim Detaylarınızı Bırakın

[contact-form-7 id=”316″ title=”Abonelik”]