Haberler

Mydream Estate

  • 12/03/2018

Mydrem.Estate, dünyanın en güzel koylarına ve sahillerine sahip olan Yunanistan ve Adalarında, başta Amerika olmak üzere Kanada ve Avrupa’dan gayrimenkul satın almak isteyenlere, kiralama ve projelendirme gibi konular dahil olmak üzere hizmet veren bir kuruluştur.

Mydream.Estate bu hizmetleri on yılı aşkın deneyimi ile Yunanistan‘daki profesyonel ekibi ile her müşterinin ihtiyaçlarına odaklanmış bireysel bir yaklaşım ve çözümler sunar.

Mydream.Estate, eski Dünyanın en medeni, yeni dünyanın ise yaşam standartlarının en yüksek olduğu ülkelerin başında olan Yunanistan’da konut ve ticari gayrimenkul alanında liderliğinin yanı sıra, yüksek kalite standartları ile müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Selanik, Atina, Pieria, Taşoz, Girit, Korfu, Rodos gibi ana kara ya da adalarda villadan küçük dairelere kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bireysel talebi karşılamak için farklı segmentlerde fiyat ve yer çeşitliliği alternatifleri mevcuttur.

Yunanistan’da mülk satın alma ile ilgili ücretsiz danışmanlık ve tavsiyeler, müşteri talebi üzerine arazi mülkiyet, yasal danışmanlık servisleri, gayrimenkul alanında yatırım projeleri, kiralama ve satın alma gibi konular hizmetlerimiz arasındadır.

Detaylı bilgi için;
http://www.mydream.estate