Haberler

Full Moon Party

  • 12/03/2018

Bir zaman önce bir grup turist dolunayın en güzel görüntüsünün Tayland’ın en güzel adası Koh Samui’nin hemen yanındaki Koh Phangan adasında olduğunu keşfettiler.

Bu güzellik karşısında Head Rin sahilinin muhteşem atmosferi altında unutulmaz bir parti organize ettiler.

O zamandan beri Dünyanın dört bir yanından insanlar her dolunay zamanı bu parti için adaya geliyorlar… Günümüzde her ay yapılan Full Moon Party bazı zamanlar 30 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

Full Moon Party

Full Moon Party tüm gece boyunca süren dünyanın en büyük beach partisidir. Koh Samui adasının hemen yanı başındaki Koh Pha Ngan’ın en güzel plajı Haad Rin sahillerinde dolunayın dünya üzerindeki karaya en yakın olan görüntüsü yansır.

Full Moon Party ilk olarak 1985 yılında 20-30 kişilik bir arkadaş grubunun dolunayın bu sahile vuruşunun güzellinden etkilenip sabaha kadar eğlenmesiyle gerçekleşmiştir. Günümüzde en popüler dünya eğlencesi ve Event’i sayılan Full Moon Party Haad Rin sahillerindeki tüm barlarda çalan R&B, drum & bass, house ve reggae müziklerin coşkusuyla sabaha kadar sürer.

Full-Moon-Party.org dünyanın her bir yanından sadece barışın ve insanlığın esas temasıyla birlikte olan Full Moon Party severlerin daha geniş kitlelerce bir araya gelmesini sağlamayı amaçlar.

World Travel Service, Full Moon Party organizasyonunun Türkiye’deki tek resmi sponsorudur ve resmi satış acentesidir.

Detaylı bilgi için;
http://www.full-moon-party.org


%50’ye Varan İndirimler ve Sürpriz Hediyeler İçin İletişim Detaylarınızı Bırakın

[contact-form-7 id=”316″ title=”Abonelik”]