Haberler

Atlantis The Palm, Hotel Dubai

  • 12/03/2018

Atlantis, Palm Eylül 2008’de hizmete açılmış olup, 17 hektarı sadece su parkına ayrılmış olan toplamda 46 hektarlık büyük bir alanda kuruludur. Girildiği andan itibaren, hayal gücü, zevk ve lüksle göz kamaştırıcı bir dünya sunan Atlantis, tüm misafirlerin keyif alabileceği heyecan verici deniz ve eğlence mekanlarına ve dünyaca ünlü ve ödüllü restoranlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir.

Her Atlantis oda ve süiti, misafirlerin mutlak rahatlık ve benzersiz bir lüks içinde konaklayacağı şekilde tasarlanmıştır. Umman Denizi’nin masmavi sularının ya da plajın ve ikonik Palmiyenin ve Dubai siluetinin muhteşem manzarasına sahiptir. Oda seçenekleri arasında Ünlü Signature Underwater Süiti (Su Altı süiti) de bulunmaktadır.

Atlantis, eşsiz Lost Chambers Akvaryumu’nda 65.000 deniz hayvanına da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Dolphin Körfezi’ndeki yunuslarla yakınlaşmak, tüplü dalış yapmayı öğrenmek ve Atlantis Dalış Merkezi’nde köpek balıklarıyla yüzmek veya geniş bir eğlence yelpazesi sunan Aquaventure Su Parkı günü değerlendirecek alternatifler arasında yer almaktadır.

Atlantis The Palm, Hotel Dubai

Atlantis’te üç özel beyaz kumsal bulunmaktadır: 700 metrelik Aquaventure Plajı, 700 metrenin üzerinde uzanan Royal Beach ve Nasimi Beach Club. Nasimi Beach Club gün batımından sonra uluslararası müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan Dubai’nin en havalı gece kulüplerinden birine dönüşmektedir. Tüm yıl boyunca otelin N’Dulge adlı gece kulübünde dans ve eğlence mümkün.

Dubai’deki en iyi restoranlardan bazılarına ev sahipliği yapan Atlantis, 28’in üzerinde farklı mutfaktan yemekler sunan 23’ün üzerinde restoran, bar ve salonuna sahiptir. Aile dostu seçeneklerden güzel yemek deneyimlerine, Atlantis tüm beklentilerinizi karşılamaktadır.

WTS ile Atlantis The Palm farkını yaşayacaksınız

Dubai’ye yapacağınız tüm turistik, iş ve benzeri gezilerinizde Yetkili Genel Satış Acentası olan WTS sizlere en avantajlı ve para iadesi garantisi ile vermiş olduğu fiyatların yanısıra, dönemsel olarak ücretsiz oda kategorisi yükseltmeleri, ücretsiz yemekler ve ayrıcalıklı sürprizler sunmaktadır.


World Travel Service (WTS),
Atlantis The Palm Hotel Dubai’nin resmi partneri olup, genel satış acentesidir.


Özel Kampanyalar, Ücretsiz Oda Kategorisi Yükseltme ve Sürpriz Hediyeler İçin İletişim Detaylarınızı Bırakın

[contact-form-7 id=”316″ title=”Abonelik”]