Haberler

WTS & Emirates İş Birliğiyle “Dubai Parks”

  • 12/03/2018

Dubai Stopover paketleri Türkiye Resmi Satış Yetkilisi WTS, Dünyanın en büyük açık ve kapalı eğlence merkezi olan Dubai Parks & Resorts’ta sınırsız eğlenceli aktiviteyi, Emirates iş birliği ile misafirlerine sunmaktadır.

Dubai stopever paketlerine katılan ailelerin beraberinde gelen 2-12 yaş arası çocuklara, dönemsel olarak Dubai Parks & Resort giriş biletleri WTS’nin hediyesi olacaktır. Ayrıca dünyada ilk kez WTS tarafından uygulanan “Çocuk Dostu” fiyat politikasının uygulandığı bu paketlerde konaklama ve benzeri yerel hizmetlerde çocuklardan kar veya ilave ücretler alınmamaktadır.

DUBAI PARKS & RESORTS’ta sınırsız aktivite!

Dubai Parks and Resorts bölgedeki ilk entegre tatil beldesidir. Üç tane tema parkı ve bir su parkının yanı sıra Riverland Dubai, büyük giriş plazası ve Polinezya temalı bir aile tesisi bulunmaktadır.

LEGOLAND

LEGOLAND Dubai ve LEGOLAND Su Parkı, 2-12 yaş arası çocuklu ailelere Orta Doğu’da eşşiz bir aktivite deneyimi sunar. İnteraktif sürüşler, su kaydırakları, modeller ve kurulumlar, ailelerin LEGO® temalı maceralara katılmalarını sağlayan pratik deneyimlerdir.

LEGOLAND WATER PARK

LEGOLAND Su Parkı, özellikle 2-12 yaş arası çocuklar ve aileleri için tasarlanmış, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki tek su parkıdır. Ziyaretçiler bu eşsiz su parkında, Joker Soaker’a binebilir, kendi LEGO sallarını inşa edebilir ve daha birçok eğlenceli etkinliğe katılabilir. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış 20’den fazla su kaydırağı ve cazibe merkezi ailelerin bir arada eğlenmesi için güzel bir fırsat sunmaktadır.

MOTIONGATE DUBAI

MOTIONGATE Dubai, Dünyanın dört bir yanındaki film tutkunlarını, filmlerin fantastik dünyasında sinematik bir yolculuğa davet etmektedir. Hollywood’un en sevilen animasyon karakterleri ile büyüleyici hikayeler ve maceralarla alternatif bir evren sunulmaktadır.

Ziyaretçiler, en son teknoloji ürünü cazibe merkezleri ve sadece hareketli görüntülerin sunabileceği heyecanı yeniden yaratan yeni nesil gezintiler ile benzersiz, yüksek değerli eğlence keyfini çıkaracaklar.

BOLLYWOOD PARKS DUBAI

Bollywood tarzı aksiyon, macera, romantizm, komedi, müzik, dans, lezzet ve duygu ile Bollywood’a adanmış dünyadaki ilk tema parkı özelliğini taşır. 1,7 milyon metrekarelik bir alanda Mumbai’nin ünlü film endüstrisinin sürekli değişsen dünyası ile tanışmak ve deneyimlemek mümkün olacak.

RIVERLAND DUBAI

Riverland Dubai, Dubai Parks & Resorts’un giriş kapısıdır. Ziyaretçiler, zaman içinde yolculuk yaparak, günümüz manzaralarını şekillendiren dört farklı dönemden oluşan sokak havasını, tiyatroları ve mutfakları deneyimleyecekler: 1600’lerden kalma Fransız Köyü, 1950’li yılların Amerika’sı, 1930’lu yılların İngiliz Rajası ve 19. yüzyılın başlarında Avrupa.

Detaylı bilgi için;
http://www.wts.com.tr/dubai-parks.html


Tüm Çocuklara %50’ye Varan İndirimler, Bedava Giriş Biletleri ve Sürpriz Hediyeler İçin İletişim Detaylarınızı Bırakın

[contact-form-7 id=”316″ title=”Abonelik”]